You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek je nejúčinnější a zároveň nejlevnější prostředek prezentace Vaší firmy. Většina Vašich zákazníků nebo klientů bude Vaši webovou stránky hledat. Kvalitní webová stránka výrazně zvýší rating Vaší firmy. Naše webdesignové studio PSoIT, které získalo stálou pozici na trhu webdesignu a tvorby webových stránek, je tu proto, abychom tato slova naplnili v co nejnižší cenové úrovni a zároveň ve vysoké kvalitě.

Tvorba začíná webdesignovým návrhem

Vzhled webové stránky - webdesign, vytváří první pocit, se kterým se zákazník s potenciálním zájmem o Vaši nabídku potká. Kvalitní webdesign vytváří pozitivní pocity a zvyšuje důvěryhodnost a obraz firmy. Je důležité, aby Vaše stránky na první pohled oslovili návštěvníka a lákali ho přečíst si Vaši nabídku. Proto je naše první pravidlo vytvářet excelentní grafický webdesign. O tom se můžete přesvědčit na stránce šablony webdesign nebo na stránce reference.

Nejen krásný webdesign

tvorba webových stránekAtraktivní webdesign však není všechno. Jaký má význam krásný webdesign, ve kterém se ale zákazník neorientuje, a proto se nebude  na stránky vracet? Proto se zaměřujeme na to, aby struktura a celá tvorba webových stránek směřovala nejen k zaujetí zákazníka, ale také přivedla zákazníka k přijetí webové nabídky. Při tvorbě webových stránek je nejdůležitější, jak se na webových stránkách cítí a orientuje konkrétní cílová skupina. A především, aby webdesign přivedl zákazníka k přijetí nabídky.

Tvorba webových stránek se neprogramuje pouze pro návštěvníka stránek, ale i pro jejich tvůrce, provozovatele, našeho klienta a zákazníka. Proto se více než 20 let věnujeme programování internetových aplikací a redakčních systémů, které pomáhají klientům s lehkostí spravovat své webové stránky. Náš redakční systém, který prochází trvalým vývojem, obsahuje mnoho nástrojů, včetně nástroje pro SEO optimalizaci. V součinnosti těchto nástrojů a dalších činností vzniká úspěšná tvorba webových stránek, která je přínosná pro své majitele.

Naše tvorba webových stránek je Vaše prosperita. Naším cílem je Vaše spokojenost a přínosný firemní web. Nejsou to pro nás jen prázdné pojmy, ale ryze praktická věc. Chápeme totiž, že spokojený zákazník se rád vrací a naše tvorba webových stránek je doporučena i ostatním. Čím úspěšnější budou Vaše webové stránky a naše tvorba webových stránek, tím větší je pravděpodobnost investice vašich peněz do našich dalších webových projektů.

Tvorba webových stránek od společnosti PSoIT a její přednosti

 • Tvorba webových stránek podle nejnovějších psychologických studií a dalších marketingových výzkumů
 • Dynamická tvorba webových stránek umožňuje udržovat webovou stránku aktuální
 • Kreativní tvorba webových stránek, atraktivní webdesign
 • Uživatelská přehlednost a tvorba webových stránek podle norem konsorcia W3C
 • Optimalizovaná tvorba webových stránek pro vyhledávače ( SEO)
 • Kvalitní technologie tvorby webových stránek, dodržování standardů, rychlé načítání stránky
 • Redesign již vytvořených webových stránek
 • Tvorba webových stránek za nízké ceny

Kritéria kvality tvorby webových stránek od PSoIT

Naše tvorba webových stránek je před předáním zákazníkovi hodnocena podle mnoha kritérií, mezi nimi jsou:

 • Přehlednost spojená s uživatelskou použitelností a přístupnost i pro ty uživatele, kteří nemohou plně využívat všechny softwarové nástavby nebo mají nižší verze prohlížečů. Naším cílem je přehledná stylizace, grafika a intuitivní ovladatelnost. Práci se stránkou řídí návštěvník stránky - uživatel, Spontánní a neřízená činnost kódu nebo skriptu se u nás nevyskytuje.
 • Bezchybný a optimalizovaný zdrojový kód a jeho korektní zobrazení v prohlížečích. Naše stránky kontrolujeme nástroji validity, tzn., kontrolujeme přesné dodržení všech pravidel příslušných specifikací. Jsme si vědomi toho, že žádný z běžných prohlížečů se plně neřídí standardem W3C. Proto je naše tvorba WWW stránek ověřována ve všech známých prohlížečích. Důsledně používáme popisky hypertextových odkazů, obrázků a dalších prvků webové stránky.
 • SEO optimalizace a page rating ve vyhledávačích.

Podřazené stránky

Vytváříme weby v jQuery, Bootstrapu, HTML5 a CSS3