You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Tvoříme na platformě Opencart

Tvoříme e-shopy na platformě OpenCart

Eshop OpenCart je celosvětově rozšířený systém pro internetové obchody, vyvíjený komunitou. Jeho nejlepší vlastností je jednoduchý a skvěle fungující systém, čistý zdrojový kód a kvalitně zpracované moduly a doplňky. OpenCart si zanedlouho zamilujete pro jeho jednoduchost a pružnost. Budete velmi překvapeni, co vše vám OpenCart ve své základní verzi nabídne. Eshop může být v mnoha jazycích a lze ho přizpůsobit vašim požadavkům a přáním. My ho dodáváme v základu v češtině nebo ve slovenštině nebo v angličtině nebo v němčině nebo také ve všech těchto jazycích současně.

Dostupné verze

V současné době jsou dostupné verze OpenCart 2 nebo OpenCart 3. Zatímco OpenCart 2 je starší, jeho výhodou je rychlost, a proto je stále žádaný při větším počtu produktu než asi 2000. OpenCart 3 má modernější funkce. Opencart 3 má mezipamět, která umožní zrychlit načítání, konečné rozhodnutí je podle výsledků testovaní. Pokud si chcete prohlédnout OpenCart v našem provedení, zde jsou demoverze:

OpenCart 2.3.0.2 demo
OpenCart 2.3.0.2 administrace (jméno demo, heslo demo)

OpenCart 3.0.2.0 demo 
OpenCart 3.0.2.0 administrácie (meno demo, heslo demo)

Nebudete platit žádné měsíční paušály. OpenCart e-shop od nás bude jen váš!

Neprodáváme e-shopy formou měsíčních pronájmů. Neúčtujeme nic za kódy, které jsou volně dostupné. Pokud vám vytvoříme nový e-shop na platformě OpenCart, platíte jen ty sluzby, které potřebujete svěřit zkušeným webdesignérům a programátorům. Tomu odpovídá i přijatelná cena. Po finálním předání bude e-shop jen ve vašem vlastnictví a můžete s ním dále nakládat dle svého uvážení. Můžete si u nás také přiobjednat rozšíření (např. platbu kartou, doruční Českou poštou nebo Uloženkou, megafiltr a další) a pokud bude třeba, my budeme Váš e-shop dále rozvíjet.

Je pro vás vhodný OpenCart?

Často je rozšířený názor, že open source systémy jsou vhodné spíše pro ty, kteří s e-shopem začínají. Není tomu tak. Na platformě OpenCart lze postavit vysoce kvalitní e-shop s neuvěřitelnými prodejními výsledky a potenciálem. Je to nejvíce rozvíjející se online systém na světě a jeho komunita stále roste. Pokud tedy nepotřebujete z nějakých důvodů e-shop na míru, rozhodně sáhněte po OpenCartu.

Funkce OpenCart e-shopu

OpenCart nabízí kromě standardních funkcí, které musí mít dnes každý moderní e-shop, také značné množství modulů a chytrých rozšíření, multijazyčnost, multiměnovost, přehledně zpracované statistiky prodeje a databázi zákazníků, možnost zasílání hromadných emailů a newsletterů, široký výběr atributů zboží - velikost, barva, popisek, datum doručení apod., uživatelské recenze a hodnocení produktů, jednoduchý wysiwyg editor pro správu obsahu (textů a fotografií), čtečku RSS kanálů, slevové a dárkové e-poukazy, reklamace online přímo z e-shopu, možnost přiřazení cen a slev dle uživatelských skupin (partnerský program), konfigurace daní a daňových oblastí pro prodej po celém světě atd.

Výhody OpenCart e-shopu

Hlavní výhodou je cena a výkon. Redakční systém (standard), který je součástí OpenCart e-shopu, je zcela zdarma a navíc kompletně v českém jazyce (nebo dalších jazycích). Administrace e-shopu je responzivní, tzn., že se správně zobrazuje ve všech zařízeních včetně notebooků, netbooků, tabletů a mobilních telefonů. Stejně vytvoříme také grafiku e-shopu. V OpenCartu můžete využívat jakékoliv druhy plateb a dopravců. Pod jednou administrací lze provozovat více e-shopů, takže se nemusíte neustále odhlašovat.  Můžeme vytvořit XML exporty pro porovnávače zboži, zbozi.cz, heureka.cz a další. OpenCart e-shop lze také propojit na další externí systémy, jako je například pokladní, skladový, účetní, informační nebo ekonomický systém.

A co dál, když chcete OpenCart provozovat?

V podstatě máte dvě možnosti co dál, pokud chcete provozovat svůj e-shop OpenCart. Buď se do toho pustíte sami nebo si e-shop objednáte u specialistů. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, jsme tu pro vás, a čtěte více.