You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Jak spravovat modul Opencart Fotogalerie 2020

Návod na správu fotogalerie:

 1. Fotografie do již založené fotogalerie se přidávají/mažou/vyměňují v Katalog > Fotogalerie obrázků. Editace je intuitivní. Lze i založit novou fotogalerii. Pozor na maximální počet obrázků výchozích obrázků na stránku, pokud zvolíte nízký, všechny se nezobrazí.
 2. Moful fotogalerie se nastaví v PSoIT > Vybrané moduly > Album fotogalerie > [název fotogalerie], pozor na limit obrázků.
  Zde přiřaďte do položky Alba fotogalerie ty fotogalerie z bodu 1., které má modul zobrazit.
 3. Pokud se v kroku 1. vytvoří nová fotogalerie, musíte přes PSoIT > Vybrané moduly > Album fotogalerie > [název fotogalerie] > Upravit galerie do pole Alba fotogalerie přidat. Vzor může být již existující fotogalerie viz 2.
 4. Kromě stránky s fotogaleriemi můžete vytvořit/editovat i menu fotogalerií. Práce je podobná jako v bodech 2., 3. ale nazev modul je např. Menu fotogalerií.
 5. Šablona Album fotogalerií je již vytvořená v Design (Vzhled) > Rozvržení > Album fotogalerií. S touto šablonou nemusíte nic dělat. V případě, že si troufnete, můžete šablonu upravovat.
 6. Alba fotogalerií má svoji informační stránku. Pracuje se s ním stejně jako s jinou informační stránkou s tím rozdílem, že v položce Dizajn přiřadíte šablonu z bodu 5.
 7. Fotogalerie je možné konfigurovat i pokročile, podívejte se na více možností/vzorů sem:
  Veřejný pohled
  Administrace (uživatelské jméno i heslo demo)
  Náš návod výše odpovídá konfiguraci na titulní stránce v kombinaci s http://mod1.kajokul.com/gallery-information.