Tvoříme e-shopy na platformě OpenCart

Eshop OpenCart je celosvětově rozšířený systém pro internetové obchody, vyvíjený komunitou. Jeho nejlepší vlastností je jednoduchý a skvěle fungující systém, čistý zdrojový kód a kvalitně zpracované moduly a doplňky. OpenCart si zanedlouho zamilujete pro jeho jednoduchost a pružnost. Budete velmi překvapeni, co vše vám OpenCart ve své základní verzi nabídne. Eshop může být v mnoha jazycích a lze ho přizpůsobit vašim požadavkům a přáním. My ho dodáváme v základu v češtině nebo ve slovenštině nebo v angličtině nebo v němčině nebo také ve všech tľchto jazycích současně.

Dostupné verze

V současné době jsou dostupné verze OpenCart 1, OpenCart 2 nebo OpenCart 3. Zatímco OpenCart 1 je starší, jeho výhodou je rychlost, a proto je stále žádaný při větším počtu produktu nez asi 2000. OpenCart 2 a 3 maj modernější funkce, ale nedoporučujeme je pro velký počet produktů. Opencart 3 má mezipamět, která umožní vkládat i více produktů, konečné rozhodnutí je podle výsledků testovaní. Pokud si chcete prohlédnout OpenCart v našem provedení, zde jsou demoverze:

OpenCart 1.5.6.4 demo
OpenCart 1.5.6.4 administrace (jméno demo, heslo demo)

OpenCart 2.3.0.2 demo
OpenCart 2.3.0.2 administrace (jméno demo, heslo demo)

OpenCart 3.0.2.0 demo 
OpenCart 3.0.2.0 administrácie (meno demo, heslo demo)

Nebudete platit žádné měsíční paušály. OpenCart e-shop od nás bude jen váš!

Neprodáváme e-shopy formou měsíčních pronájmů. Neúčtujeme nic za kódy, které jsou volně dostupné. Pokud vám vytvoříme nový e-shop na platformě OpenCart, platíte jen ty sluzby, které potřebujete svěřit zkušeným webdesignérům a programátorům. Tomu odpovídá i přijatelná cena. Po finálním předání bude e-shop jen ve vašem vlastnictví a můžete s ním dále nakládat dle svého uvážení. Můžete si u nás také přiobjednat rozšíření (např. platbu kartou, doruční Českou poštou nebo Uloženkou, megafiltr a další) a pokud bude tťeba, my budeme Váš e-shop dále rozvíjet.

Je pro vás vhodný OpenCart?

Často je rozšířený názor, že open source systémy jsou vhodné spíše pro ty, kteří s e-shopem začínají. Není tomu tak. Na platformě OpenCart lze postavit vysoce kvalitní e-shop s neuvěřitelnými prodejními výsledky a potenciálem. Je to nejvíce rozvíjející se online systém na světě a jeho komunita stále roste. Pokud tedy nepotřebujete z nějakých důvodů e-shop na míru, rozhodně sáhněte po OpenCartu.

Funkce OpenCart e-shopu

OpenCart nabízí kromě standardních funkcí, které musí mít dnes každý moderní e-shop, také značné množství modulů a chytrých rozšíření, multijazyčnost, multiměnovost, přehledně zpracované statistiky prodeje a databázi zákazníků, možnost zasílání hromadných emailů a newsletterů, široký výběr atributů zboží - velikost, barva, popisek, datum doručení apod., uživatelské recenze a hodnocení produktů, jednoduchý wysiwyg editor pro správu obsahu (textů a fotografií), čtečku RSS kanálů, slevové a dárkové e-poukazy, reklamace online přímo z e-shopu, možnost přiřazení cen a slev dle uživatelských skupin (partnerský program), konfigurace daní a daňových oblastí pro prodej po celém světě atd.

Výhody OpenCart e-shopu

Hlavní výhodou je cena a výkon. Redakční systém (standard), který je součástí OpenCart e-shopu, je zcela zdarma a navíc kompletně v českém jazyce (nebo dalších jazycích). Administrace e-shopu je responzivní, tzn., že se správně zobrazuje ve všech zařízeních včetně notebooků, netbooků, tabletů a mobilních telefonů. Stejně vytvoříme také grafiku e-shopu. V OpenCartu můžete využívat jakékoliv druhy plateb a dopravců. Pod jednou administrací lze provozovat více e-shopů, takže se nemusíte neustále odhlašovat.  Můžeme vytvořit XML exporty pro porovnávače zbozi, zbozi.cz, heureka.cz a další. OpenCart e-shop lze také propojit na další externí systémy, jako je například pokladní, skladový, účetní, informační nebo ekonomický systém.

A co dál, když chcete OpenCart provozovat?

V podstatě máte dvě možnosti co dál, pokud chcete provozovat svůj e-shop OpenCart. Buď se do toho pustíte sami nebo si e-shop objednáte u specialistů. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, jsme tu pro vás, a čtěte více.