Vypočítejte si sami cenu tvorby webové stránky dle Vašich požadavků.

Tato kalkulace vychází z ceníku tvorby webových stránek. Když nevíte zda preferovat redakční systém, můžete si o redakčním systému PSoIT prečítat více.

Pokud nechcete ztrácet čas vyplňováním formuláře, můžete zkusit jednu z předdefinovaných konfigurací, kterou vidíte níže na této stránce. Pokud máte přesnou představu o Vaší webové stránce, můžete si cenu dokonfigurovať tlačítkem doladit ručně .

Levný profesionalní web v bohaté výbavě

Kreativní webdesign. Slider umožňuje publikovat střídající se obrázky, s popisem, spravovatelný. Jiná šablona titulní stránky, a jiná šablona (nahoře šetřící místo) pro netitulní stránky. Redakční systém našeho vývoje, verze 2019, jednoduchý na používání a přitom výkonný (lze vyzkoušet na našem demo) Lokalizace Vaší firmy metodou Google Maps přímo na vaší stránce (ukázka http://www.psoit.sk/kontakty-kde-sme ) Kontaktní formulář (ukázka http://www.psoit.sk/kontakty-napiste-nam ) Návštěvnost stránek monitorována službou Google Analytics. Boxy, spravovatelný obsah Interní vyhledávač Fotogalerie, spravovatelný obsah Optimalizace pro vyhledávače (SEO) Nejnovější standardy HTML5 / XHTML, ajaxové a jquery funkce a dynamické funkce php / mySQL, standardy W3C. V ceně má systém připravenu 1 jazykovou mutaci. V ceně naplníme obsahem titulní stránku, všechny modulární stránky (mapa webu, hledání, kontakt, kontaktní formulář, ...) a dalších asi 5 stránek. Redakční systém umožňuje vkládat stránky a kteroukoliv stránku upravovat. Osobní zaškolení do používání v sídle dodavatele je v ceně (pokud máte zájem). Instalace na webhosting je v ceně. Pokud budete mít zájem, webhosting zajistíme, velmi kvalitní, levný, neomezený webový prostor, neomezeny počet schránek.

s redakčním systémem

 

Středně náročná stránka s katalogem a kontaktním formulářem

Titulní stránka, 4 podstránky (např.: O nás, Katalog, Reference, Kontakty), originální design bez použití šablony. Termín dodání: 14 pracovních dnů

s redakčním systémem


Prezentační stránka se vším, co k tomu patří

Titulní stránka, 5 podstránek (např.: O nás, Produkty, Reference, Fotogalerie, Kontakty), katalog výrobků, interní vyhledávač, kontaktní formulář, novinky, fotogalerie. Termín dodání: dohodou

s redakčním systémem